Użytkownicy piszą

hotel gołębiewski karpacz cennik spa

Hotel Gołębiewski położony w Karpaczu zapewne atrakcje turystyczne dla rodzin, grup zorganizowanych turystów, jak też doskonałe warunki dla biznesu. W hotel gołębiewski karpacz znajduje się 28 sal konferencyjnych. Różnorodna powierzchnia użytkowa od 66 do 419 metrów kwadratowych pozwala na dopasowanie wielkości sali do indywidualnych potrzeb firm. W hotelu znajdują się dwie sale kongresowe. Do dyspozycji gości oddana jest również sala kinowa na 417 osób ze sceną, na której odbywają się przedstawienia teatralne. Do sal konferencyjnych prowadzą przestronne hole, które mogą również spełniać rolę powierzchni wystawienniczych podczas spotkań firmowych. Z wszystkich sal konferencyjnych jest dostęp do foyer, w których organizowane są przerwy kawowe. Hotel zapewnia również przygotowanie poczęstunków. Do standardowego wyposażenia sal konferencyjnych wchodzą ekrany, mikrofony, systemy nagłośnienia, flipcharty, markery. Na salach możliwe jest ustawienie mównicy oraz wykorzystania scen.

Hotel Gołębiewski oferuje doskonałe warunki do wypoczynku dysponując, aż 888 różnorodnymi pokojami. Standardowe pokoje przygotowane są dla dwóch osób. W hotelu znajdują się również pokoje typu studio oraz apartamenty. Hotel posiada specjalną ofertę dla rodzin. Rodziny z dziećmi mogą zdecydować się na zarezerwowanie pokojów hotelowych specjalnie dla nich przygotowanych. Hotel dysponuje między innymi apartamentami rodzinnymi.

Turyści w hotelu Gołębiewski mogą korzystać z licznych atrakcji. Rozbudowany cennik spa pozwala na skorzystanie z licznych zabiegów, masaży. Na terenie hotelu przygotowane są specjalne atrakcje dla dzieci. Duży park wodny tropikalna zapewniam możliwości korzystania z licznych basenów sportowych oraz rekreacyjnych. Dodatkowo aquapark to liczna atrakcje dla dzieci w postaci zjeżdżalni, brodzików, basenów typu rzeka. Turyści korzystający z noclegu w hotelu mają zapewniony bezpłatny wstęp do obiektów parku wodnego.

Zdjęcie z budowy Hotelu Gołębiewski. Na pierwszym planie stok narciarski Maciuś:
Zdjęcie z budowy Hotelu Gołębiewski
W pobliżu panoramy

ul. Wilcza 22 - widok 360
ul. Wilcza, ul. Dzika - widok 360
ul. Sarnia 7 - widok 360
RELAX - wyciąg orczykowy - zima - widok 360
ul. Sarnia - widok 360
RELAX - wyciąg orczykowy - zima - widok 360
Centrum Kolorowa - rynna zjazdowa - widok 360
Centrum Kolorowa - widok 360
ul. Obrońców Pokoju 6 - widok 360
ul. Obrońców Pokoju  - widok 360

Zobacz również

Licznik: 4126

Copyrights 2008. Projekt i wykonanie Tenet | Online: Szklarska 360 | Karpacz 360 | Karkonosze 360 | Wczasy | Panoramy | Dodaj | Polityka prywatności | Kontakt | Współpraca | Przyjaciele