Użytkownicy piszą

Gołębiewski karpacz basen

Wyjątkowe warunki do wypoczynku w hotelu Gołębiewski
Hotel Gołębiewski to ośrodek wypoczynkowy malowniczo położony na terenie Karpacza. Z hotelu rozciąga się przepiękna panorama na karkonosze . Hotel znajduje się u podnóża Śnieżki. Oprócz wyjątkowych widoków w hotelu zapewnione są wyjątkowe warunki do wypoczynku. Turystom hotel gołębiewski karpacz zapewnia 880 pokojów z bogatym wyposażeniem. Hotel to rozbudowany kompleks wypoczynkowy, w którym znajduje się między innymi największe słodkowodne akwarium na ternie Polski i jedno z największych na świecie. Hotel posiada również składający się między innymi ze sportowych oraz rekreacyjnych basenów park wodny tropikana. Hotelowy aquapark jest dostępny dla gości hotelowych bezpłatnie. Jest to również wyjątkowa atrakcja turystyczna dla wszystkich turystów przybywających do Karpacza zarówno latem jak też zimą. W hotelu cennik spa obejmuje liczne zabiegi odmładzające. Zabiegi wykonywane są również w wannach jacuzzi.
Hotel kieruje swoją ofertą zarówno do turystów indywidualnych, w tym rodzin z dziećmi jak też klientów biznesowych. Do dyspozycji gości oddane są pokoje standardowe dla dwóch osób oraz pokoje studio i apartamenty. Hotel dysponuje specjalnymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi. Firmy skorzystać mogą z 28 sal konferencyjnych, które wyposażone są w nowoczesne oświetlenie oraz nagłośnienie. Wszystkie sale dysponują scenami, na których można umieścić mównice. Hotel zapewnia również sale kongresowe, gdzie możliwe jest przygotowanie spotkań na 3000 osób oraz bankietów na 2000 gości. Sale kongresowe do eleganckie i marmurowe bufety, dębowe parkiety. Sale kongresowe dysponują również garderobami oraz posiadają własne zaplecze gastronomiczne. Na terenie hotelu znajdują się również trzy restauracje oraz kawiarnie. Goście mogą korzystać z licznych atrakcji hotelowych jak klub nocny, salon gier czy kręgielnia. Na terenie hotelu odbywają się koncerty, przedstawienia teatralne oraz znajduje się sala kinowa.

W pobliżu panoramy

Kopa - górna stacja wyciągu  - widok 360
Równia pod Śnieżką - widok 360
Widok na Śnieżkę - widok 360
Dolna stacja wyciągu na Kopę - na stoku - widok 360
Kopa ( w oddali Śnieżka ) - widok 360
Dolna stacja wyciągu krzesełkowego na Kopę - widok 360
Wypożyczalna Nart - Wakor Ski - widok 360
Dolna stacja wyciągu na Kopę - zima - widok 360
Skocznia Orlinek - na dole - widok 360
Skocznia Orlinek - na górze - widok 360

Zobacz również

Licznik: 2970

Copyrights 2008. Projekt i wykonanie Tenet | Online: Szklarska 360 | Karpacz 360 | Karkonosze 360 | Wczasy | Panoramy | Dodaj | Polityka prywatności | Kontakt | Współpraca | Przyjaciele